• Home
  • » GoodFood.lt – Maisto rinkinių gamyba ir pristatymo paslauga.

GoodFood.lt – Maisto rinkinių gamyba ir pristatymo paslauga.

2024 1 vasario
images
images
images
images
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Aprašymas:

Džiaugiuosi galėdamas jums pristatyti išskirtinę galimybę investuoti į GoodFood.lt – įmonę, kurios tikslas – patogiai ir įdomiai pateikti maisto gamybos ir pristatymo paslaugą. Projektas nebuvo paleistas į rinką, tačiau yra pilnai paruoštas realizuoti ir pradėti maisto gamybą, nuomojamose patalpose, bei pristatymus klientams.

1. Apie verslą:
GoodFood.lt – tai visapusiška maisto gamybos ir pristatymo platforma, skirta patenkinti augantį kokybiško ir patogaus maisto poreikį. Mūsų verslo struktūra apima daugybę išteklių ir galimybių, sudarančių tvirtą tvaraus augimo pagrindą.

2. Pasiūlymas:
Tinklalapis ir programėlė: goodfood.lt sukūrėme patogią programėlę, skirtą sklandžiam užsakymų valdymui, patiekalų pritaikymui ir efektyviai pristatymo logistikai.
Pilnai pritaikytos patalpos: mūsų patalpose yra pilnai įrengta virtuvė, biuro patalpos, trys sandėliavimo patalpos, du šaldytuvai ir trys patogūs įėjimai. Ši strateginė vieta užtikrina efektyvią veiklą ir pristatymą.
Vakuuminė įranga ir maisto indeliai: siūlome pažangiausią vakuuminę įrangą su maistinių dujų funkcijomis, taip pat talpyklas, skirtas ilgesniam maisto konservavimui.
Profesionalūs šaltkrepšiai: mūsų firminiai šaltkrepšiai su šaldymo kapsulėmis užtikrina mūsų gaminių šviežumą transportavimo metu.

3. Prekės ženklas ir rinkodara:
Logotipas ir prekės ženklo knyga: kruopščiai sukūrėme įtikinamą prekės ženklo tapatybę, įskaitant išskirtinį logotipą ir išsamias prekės ženklo gaires, apimančias pakuotes, plėveles, vienkartinius įrankius ir kt.
Socialiniai tinklai ir rinkodaros planas: dalyvavimas socialinėje žiniasklaidoje ir rinkodaros planas yra skirtas sukurti stiprią bendruomenę ir plėsti klientų bazę.

4. Platus portfelis:
Turime daugiau nei 250 ištestuotų patiekalų su išsamiais klientų atsiliepimais, techninėmis kortelėmis ir mūsų gamybos proceso įžvalga – visa tai patvirtina aukštos kokybės mūsų nuostabių patiekalų nuotraukos.

5. Finansinės prognozės:
Sukūrėme konservatyvias, tačiau daug žadančias finansines prognozes, parodančias galimą investicijų grąžą su nubrėžta GoodFood.lt augimo trajektorija.

Tikime, kad įsigijus GoodFood.lt galite tapti pirmaujančiu žaidėju maisto gamybos ir pristatymo pramonėje, siūlančiu ne tik aukščiausios kokybės produktą, bet ir sklandžią bei malonią klientų patirtį.

Esu įsitikinęs, kad investicija į GoodFood.lt duos ne tik finansinės grąžos, bet ir prisidės prie į ateitį žvelgiančio ir į klientą orientuoto prekės ženklo evoliucijos maisto pramonėje.

Esu atviras tolimesnėms diskusijoms jums patogiu metu kad pateiktume išsamesnį verslo plano pristatymą.

Kadangi šiuo metu esu išvykęs, susisiekti galime el. paštu tvitunskas@gmail.com arba WhatsApp programėle +260974244444.

Kontaktai
El. paštas: tvitunskas@gmail.com
Kategorija:   
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siųsti

Send message to Author_1706783825