DUK

Kaip įdėti skelbimą į verslovitrina.lt?

Jums reikia paspausti „Patalpinti Skelbimą“ ir pasirinkti talpinimo planą. Tuomet suvesti informaciją apie parduodamą verslą, kuri bus atvaizduojama skelbime. Žvaigždute pažymėtus laukelius užpildyti yra būtina. Kitus laukelius galite pildyti savo nuožiūra arba palikti tuščius.

Kaip redaguoti skelbimą?

Jei norite redaguoti skelbimą, prieš jo patalpinimą turite užsiregistruoti ir skelbimą talpinti prisijungus prie savo paskyros.

Ką daryti, jei susiduria su techniniais nesklandumais ar turiu klausimų?

Tokiu atveju susisiekite su svetainės administracija žemiau pateiktais kontaktais darbo valandomis arba palikitę žinutę ir į ją atsakysime artimiausiu metu.

Tel. nr.: +370 693 35 641
El. paštas: info@verslovitrina.lt

Ką daryti, jei patalpintame skelbime nerandu verslo pardavėjo kontaktų?

Pabandykite susisiekti su mumis aukščiau pateiktais kontaktais. Tačiau jei skelbimą talpinęs asmuo pamiršo nurodyti savo kontaktus ar nurodytė juos netiksliai, vargu ar galėsime kuo nors padėti.

Ar Verslovitrina.lt skelbimų talpinimo paslaugos yra nemokamos?

Verslovitrina.lt puslapyje galite pasirinkti iš skirtingų talpinimo planų. Vienas jų yra visiškai nemokamas. Kitas - už vienkartinį mokestį leidžiantis skelbimą paryškinti ir iškelti aukščiau kitų pagrindiniame puslapyje ir pažymėtose kategorijose bei priskirtuose miestuose.