• Home
  • » SOTA Boutique internetinė parduotuvė moterims ir mergaitėms

SOTA Boutique internetinė parduotuvė moterims ir mergaitėms

2023 11 vasario
images
images
images
thumbnailthumbnailthumbnail
Aprašymas:

SOTA Boutique vizija - sukurti internetinę parduotuvę, kurioje moterys galėtų rasti išsskirtinių prekių sau, namams ir mergaitėms. Visos prekės buvo atrinktos atsižvelgiant tiek į kokybę, tiek į paklausą, prieš kuriant kategorijas ir parenkant prekes buvo atliktas raktinių žodžių tyrimas. Internetinė parduotuvė turi tris kategorijas: MOTERIMS, NAMAMS IR VAIKAMS. Kiekvienoje kategorijoje atrinktos kokybiškos prekės tokios kaip: papauksuoti papuošalai, plaukų aksesuarai moterims, piniginės, išskirtiniai puodeliai su užrašais, prancūziški namų kvapai, natūralios žvakės, vaikiški sidabriniai auskarai, vaikiška kosmetika ir plaukų aksesuarai. SOTA Boutique buvo sukurta praitų metų gruodžio mėnesį, elektroninė parduotuvė sukurta dviem kalbomis lietuvių ir anglų, kas leidžia mastyti apie pardavimus kitose šalyse.

Elektroninė parduotuvė SOTA Boutique sukurta ant patogios ir lengvai valdomos OpenCart turinio valdymo sistemos ir pilnai paruošta darbui. Rasite šiuos įskiepius:
- automatinį sąskaitų išrašymą;
- Omniva siuntimas su lipdukų generavimu;
- itin pigi mokėjimo sistema MONTONIO, mokestis už tanzakciją tik 5 ct;
- Google analitikas,
- Facebook pixelis;
- paliktas krepšelis, kas leidžia matyti paliktų krepšelių skaičių ir taip papildomai pabandyti parduoti;
-kitas el. prekybai reikalingas funkcionalumas.

Elektroninė parduotuvė SOTA Boutique turi pilnai sutvarkytą vidinį SEO: sutvarkyti META įrašai, aprašymai, tvarkingos URL nuorodos, sutvarkyta Google Search konsolė, kas leidžia matyti indeksavimą, pateiktas Google sistemai unikalus XML sitemapas, kas leidžia dar geriau indeksuoti paieškai puslapius. Nors internetinė parduotuvė dar visai nauja, nemažai raktinių žodžių jau patenką į TOP 100 paieškoje, taip pat yra raktinių žodžių kurie jau yra TOP 20-30 paieškoje.

Parduodama:
- internetinė parduotuvė https://sotaboutique.com, padaryta LT ir EN kalbomis;
- socialiniai tinklai;
-tiekėjų sąrašas;

-likučiai apie 2500 Eur;

Parduotuvė visiškai paruošta darbui tereikia toliau intensyviai dirbti su socialiniais tinklais ir internetinio puslapio sklaida. Parduodama tik kartu internetinis puslapis+likučiai.

Kontaktai
Kategorija:   
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siųsti

Send message to Author_1676115922