• Home
  • » Ekologiškų produktų parduotuvė

Ekologiškų produktų parduotuvė

2022 17 vasario
no media
Aprašymas:

Įdėjus daug darbo ir pastangų, padarius neblogą įdirbį, parduodama ekologiškų maisto ir kitų produktų parduotuvė, turinti patalpas Šiauliuose ir ruošiamą, bet nepabaigtą elektroninės parduotuvės versiją.

Parduotuvė įsikūrusi Tilžės gatvėje, kur nuolatos yra žmonių srautas. Parduotuvė turi savą ratą nuolatinių klientų, nes Šiauliuose nėra labai didelės konkurencijos eko rinkoje, o apylinkėse apskritai - bent jau patogioj vietoj - alternatyvų norintiems nusipirkti ekologiškų produktų nelabai yra. O augant eko sąmoningumui, auga ir naujų klientų ratas. Dalis žmonių randa mus vietiniuose skelbimų portaluose, kur esam įsidėję savo nuorodas, dalis užeina eidami pro šalį.

Esame pradėję vystyti elektroninę parduotuvės versiją ant WordPress Woocommerce platformos, bet dėl laiko stygiaus esame sustabdę vystymą laikinai, nors pabaigti liko nedaug. Esame gavę užklausų dėl pirkimo internetu, o kad prekiautų Šiauliuose el. būdu net nelabai daug tokių variantų yra, tai manome, kad būtų paklausa ir tam, juolab kad asortimentas būtų vienodas, o parduotuvės išlaikymas internete beveik nieko nekainuoja. Su pirkėju galėsim aptarti dėl viso projekto perleidimo arba sutarus galėsim užbaigti parduotuvę prieš parduodant.

Produkcijoje yra daugiausia ekologiški ilgo galiojimo maisto produktai (riešutai, grūdai, džiovinti vaisiai ir kt.) ir ekologiškos valymo priemonės. Asortimentą galima plėsti, nes tiekėjai turi ir daugiau panašių prekių, bet mes esam išsirinkę perkamiausias (remiantis savo patirtim ir nuovoka).

Per mėnesį gaunasi apie 1.5k eurų pelnas prieš mokesčius, bet plėstis vietos yra. Daugiau skaičių pateiksim susidomėjusiems.

Kontaktai
Kategorija:   
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siųsti

Send message to Siauliskis