• Home
  • » Parduodama akciju dalis UK kompanijoje (online pardavimai pasaulio rinkoje)

Parduodama akciju dalis UK kompanijoje (online pardavimai pasaulio rinkoje)

2023 21 lapkričio
Media
Aprašymas:

 Parduodama nedidelė akcijų dalis: (10-15%) kompanijoje, kuri registruota ir vykdo veiklą Jungtinėje Karalystėje. Pardavimo suma (20,000-25,000 svarų) - dalis šių investicijų, bus investuota į įmonės veiklos plėtrą. 

Įmonės veikla ir specifikacijos:

  1. Cheminių valiklių (buitinių, auto, komercijos, statybos) ir specialiųjų dangų gamyba
  2. Šiai dienai yra sukurta Unikalių produktų - 30vnt., dar 20vnt planuojama paruošti prekybai iki vasario galo 2024 metų. Sukurti 5 unikalus komplektai. Iki 2024 gruodžio mėnesio planuojama įvesti į prekybą dar apie 50 vnt unikalių produktų. 
  3. Registruotas ir patvirtintas Jungtinėje Karalystėje nuosavas (įmonės) brendas (prekės ženklas). Taip pat pradėtas “Trademark” registracijos procesas  Amerikoje.  
  4. Suderinti ir paruošti visi reikalingi sertifikatai (SDS,TDS,IDS) - Europos sąjungai ir UK. 
  5. Pilnai pastatyta ir paleista visa prekybos, logistikos, tiekėjų ir reklamos sistema.
  6. Sukurta ir integruota internetinė parduotuvė su pilnų automatizavimų Shopify sistemoje
  7. Atliktas didžiulis darbas - kūryba, kuriant kompiuterinį produktų dizainą, video ir foto kontentą. Yra išleisti katalogai, brošiūros,etiketės,  prezentacijos ir kita spauda. 

Pagrindinė įmonės pardavimo kryptis:  Elektroninė parduotuvė ir pasauliniai  marketpleisai, taip pat SMM. Šiai dienai produktai parduodami Europos ir UK rinkoje. 2024 vasario mėnesį planuojama įvesti į prekyba Amerikos rinkoje (90% paruošiamųjų darbų jau atlikta).

Mūsų tikslai: Pardavimai pasaulio rinkai. Prekinio ženklo kokybės įtvirtinimas ir populiarumas. Klientų bazės ir prekių asortimento didinimas. Social Media plėtra ir monetizavimas.  

Svarbu! Įmonė neturi pelno, nes tik pradėjo prekybą (mėnuo) ir įžengia į pasaulinę rinką. Virš metu buvo vykdomi paruošiamieji darbai. Buvo atliktos didžiulės investicijos į produkto brendo sukūrimą ir gamybą, tam tikra įrangos pirkimą, multimediją ir reklamą, koncepcijos sukūrimą, internetines parduotuvės sukūrimą ir paleidimą, SEO optimizavimą.... Galima traktuoti, kad tai pilnai paruoštas ir paleistas Startup projektas pasaulio mastu.

Kontaktai
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siųsti

Send message to Author_1700571780