• Home
  • » Autoservisas Kauno rajone

Autoservisas Kauno rajone

2022 6 sausio
no media
Aprašymas:

Nuo 2007 metų Kauno rajone veikiantis autoservisas pardavime. Yra nuosavas garažas, supirkta nuosava įranga, diagnostika, garažas pritaikytas tvarkyti visokio tipo lengvuosius automobilius. Patalpos plotas - 300 kvadratinių metrų. Per tiek metų yra susikūręs pastovių klientų srautas. Autoservise (garaže) dirbu kartu su dviem samdomais mechanikais, jų darbo sutartys galios nusipirkus verslą. Galėsit arba patys dalyvaut veikloj kaip mechanikai arba samdyti kitą mechaniką ir užsiimti kita administracine veikla (iki šiol jos daug nebuvo, nes visas vykdavo savieiga, žmonės sužinodavo per vienas kitą apie autoservisą). Bet bent 3 žmonių tikrai reikėtų, jei neplanuojat mažinti apsukų, nes du nesusitvarkys su dabar egzistuojančiu krūviu, kuris šiaip jau pastovus laikosi bent kelis metus ir pilnai užtenka užimti trims žmonėms ir užsimokėti atlyginimus.

Abiejų mechanikų darbo sutartys po 1200 eurų ant popieriaus. Tikslių pelno skaičių dabar nepasakysiu, nes pastoviai buvo investuojama į garažą, perkami diagnostikos įrankiai ir t.t. Bet išsimokėjus atlyginimą pačiam, likdavo dar pora tūkstančių viršaus.

Susidomėjusiems papasakosiu viską detaliau, o jei esat iš Kauno, tai galėsim susitikti ir viską aprodysiu, parodysiu dokumentinius įrodymus ir t.t. Viskas veikia UAB pagrindu, kurį irgi perleisiu. Skolų jokių UAB neturi.

Kontaktai
Kategorija:   
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siųsti

Send message to Mantas