• Home
  • » Parduodama maisto parduotuvė

Parduodama maisto parduotuvė

2022 3 sausio
no media
Aprašymas:

Parduodu verslą - maisto parduotuvę "Ukis" Tauragėje. Prekiaujame lietuviškais ir importuotais (daugiausia iš Lenkijos) maisto produktais, alkoholiniais gėrimais. Planuojame plėstis tiek asortimento prasme, tiek parduotuvių skaičiumi. Yra parengti konkretūs verslo planai, kuriuos pirkėjas gautų kartu su parduotuve. Yra numatytos lokacijos su konkrečiais paskaičiavimais, žinomomis nuomos/pirkimo kainomis, galimu srautu remiantis jau turima informacija apie dabartinę parduotuvę. Visi skaičiavimai ir duomenys, savaime suprantama, irgi atitiks pirkėjui. Taip pat bus atsakoma į visus klausimus, kurį laiką galėsime padėti su parduotuvės veiklos palaikymu.

Yra gautos visos licencijos, sudaryta sutartis su buhalterijos įmone, kuri tvarko visą buhalteriją ir padeda iškilus bet kokiems klausimams. Palaikome draugiškus santykius.

Turime pastovų klientų srautą, nes parduotuvė yra geroje lokacijoje, apsupta daugiabučių, todėl daug žmonių kasdienius apsipirkimus atlieka būtent mūsų parduotuvėje. Taip pat parduodame nemažai alkoholinių gėrimų, tam irgi turima klientūra.

Parduotuvėje jau daugiau nei metai dirba tas pats kolektyvas: 4 pardavėjos-salės darbuotojos (po dvi per pamainą). Direktoriaus ir vadybininko pareigas iki šiol atlikau aš, bet tam taip pat galima pasisamdyti žmogų.

Atskaičius atlyginimus, mokesčius ir kitas veiklos palaikymo išlaidas, šiuo metu mėnesinis pelnas siekia 1500-2000 eurų.

 

Kontaktai
Kategorija:   
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siųsti

Send message to Virginija