• Home
  • » Gėlių verslas

Gėlių verslas

2022 15 vasario
no media
Aprašymas:

Turimas gėlių verslas, nomuojamos patalpos Kalvarijų g. Yra tiekėjai, sutartys dėl nuomos, logistika. Darbo sutartis su vienu žmogum (pardavėja), kuri aptvarko ir esminius popierius. Buvo sutartis su buhalterijos įmone, bet kažkuriuo metu visą popierizmą perėmiau ant savęs.

Viskas vyko savieiga, daug jėgų ir pastangų nebuvo įdėta, pelnas nėra didelis ir niekada nebuvo. Bet vieta nebloga, galima išreklamuot, susilaukti daugiau klientūros ir užsidirbti 1k eurų ir daugiau per mėn pelno. Šiuo metu pelnas keli šimtai ir pagrindinė to priežastis yra netikusios sutartys su tiekėjais, kurie užkėlė kainas.

Tai viskas yra paruošta ir pagrindinis dalykas, ką reikėtų pirkėjui pasidaryti, tai susirasti naujus tiekėjus. Galėčiau duoti senus kontaktus, kuriuos buvau kažkada naudojęs, siuntęs užklausas. Bet pati verslo struktūra jau yra paruošta.

Tai iš esmės parduodu verslą su paruošta struktūra ir aiškiai idėja, ką reikia daryti, kad pelnas iš karto išaugtų. Galimybių daug, kad užsidirbti antrą atlyginimą ir daugiau.

Kontaktai
Kategorija:   
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siųsti

Send message to Edvinas