• Home
  • » Batų taisykla Kaune

Batų taisykla Kaune

2022 9 vasario
no media
Aprašymas:

Parduodu pagal verslo liudijimą veikiančią batų siuvyklą Kaune, įsikūrusia Palemone. Veikla vykdoma 5 metus, yra susidaręs pastovių, patenkintų klientų srautas. Visi klientai ateina išgirdę rekomendacijas ir atsiliepimus. Viskas vyksta organiškai, niekada išskyrus pačią pradžią, jokių reklamų niekur nedėjome. Klientų srautas iš esmės laikosi nepakitęs pastarus porą metų, bet galimybių plėtrai yra, nes nėra jokių konkurentų aplink, patalpos ir turima įranga taip pat leidžia šiek tiek plėstis.

Dabar dirbame dviese, kitas žmogus dirba man/su manim su individualia veikla, todėl įsigijusiam žmogui nereikės ieškoti darbuotojo, nes šis turi interesą ir toliau dirbti kartu. Jei pats verslą įsigijęs asmuo nenorės ar negalės dirbti šito darbo, galima pasisamdyti žmogų. Jei bus galvojame apie veiklos plėtrą, tai tą daryti vis tiek reikės, nes 2 žmonėms dabartinių užsakymų užtenka, gal dar yra šiek tiek vietos plėstis.

Verslas parduodamas su nuomos sutartimi, kuri galioja iki 2023 lapkričio 31 dienos. Taip pat bus parduodama visa turima įranga, reikalinga tvarkyti batams. Įranga nėra kažkokia išskirtinai moderni, bet puikiai veikia tvarkantis su tokiais srautais, kurie yra.

Visus finansinius rodiklius pateiksiu susidomėjusiam pirkėjui.

Kontaktai
Kategorija:   
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siųsti

Send message to Romualdas