• Home
  • » NT skelbimų sistema

NT skelbimų sistema

2022 11 vasario
no media
Aprašymas:

Sukurta unikali NT skelbimų sistema, kuri funkcionuoja kaip NT skelbimų portalas. Unikali sistema kurta su tikslu užtikrinti maksimalų funkcionalumų ir patogumą iš administravimo ir naudojimo pusių. Ji išsiskiria iš kitų net ir didžiųjų konkurentų keletu esminiu aspektų:

  1. dėl naudojamo frameworko ir kodo bei dizaino minimalizmo (kuris vis tiek atrodo moderniai), puslapis užsikrovimo greitis tiek telefone, tiek kompiuteryje užsikrauna daug greičiau nei konkurentai, nepriklausomai nuo puslapio apkrovos ir srauto;
  2. puslapis išsiskiria specialiai verslui ir verslo patalpų pardavimo/nuomos skirta skiltimi, kuriai taip pat pritaikytas unikalus funkcionalumas administruojant ir naudojantis pačiais skelbimais;
  3. pajungtas rekomendavimo algoritmas, kuris atsižvelgdamas į IP adresą atvaizduoja susijusius skelbimus;
  4. sukurtas appsas leidžiantis viską atlikti efektyviau telefone ir galintis suteikti galimybę dalintis duomenimis ir gauti iš to tam tikrų naudų .

Sistema/puslapis aišku turi ir daugiau funkcionalumo, daugiau patobulintų arba praktiškai unikalių funkcijų, kurios duoda tam tikrą privalumą lyginant su konkurentais.

Rinka nėra užpildyti ir labai pelninga, nes tokie skelbimai eina su aukšta kaina. Viską papasakosiu detaliau asmeniškai, kai sukontaktuosit žinute.

Veikla vykdyta nebuvo. Parduodu dėl atsiradusių kitų prioritetinių sričių, kur reikia paskirti daugiau laiko.

Kontaktai
Kategorija:   
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siųsti

Send message to Mantas