• Home
  • » Parduodamas cinema.lt domeno vardas su verslo planu

Parduodamas cinema.lt domeno vardas su verslo planu

2023 1 rugpjūčio
Media
Aprašymas:

Cinema.lt tai portalas įkurtas 1998 metais (dar net nebuvo Google) su tikslu viejoje vietoje pateikti visų Lietuvos kinoteatrų repertuarą, informaciją apie filmus, aktorius, kino pasaulio naujienas, filmų  ir kitą su kinu susijusią informaciją.  Portalas labai greitai tapo populiariausių ir plačiai žinomu tarp kino mėgėju.
Portalą  valadanti įmonė persiorentavimo į visiškai kitokia veikla ir projektas buvo sustabdytas, tačiau jis aktualus ir dabar, kadangi vienos šaltinio kur skelbiamas visų kino teatrų repertuaras nėra iki šiol. Pagrindinis pajamų šaltinis - reklamos pajamos, bet yra ir kitos galimybes užsidirbti.
Net tuo momentu kai veikl jau buvo pasyvi portalas generavo 1000 EUR per mėnesį pajamų.
Geriausias laikais cinema.lt įeidavo į top50 lankomiausiu tinklalapių Lietuvoje, o pagal lankytojo praleistą laiką  užimdavo 1 vietą (dar nebuvo naujienų portalų).
Reikėtų įnvestuoti į naujo webo sukūrimą, kadangi techninis sprendimas pasenęs, yra DB su visa informacija apie filmus ir aktorius.  , bet didžiausia vertę sudaro 25 metus skaičiuojantis (iš kurių 19 buvo vykdoma veikla) ir veiklos modelis kuri sukurus naują portalą būtų gana nesudėtingai įgyvendinti.
Portale reklamą pirko Bitė, Omnitel (dabar Telia), Maxima, Swedbank, Apranga, Tele2, Ergo ir kitos kompanijos tiesiogiai ir netiesogiai.

Kontaktai
Kategorija:   
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siųsti

Send message to Author_1690909997