• Home
  • » Paskolų palyginimo puslapis

Paskolų palyginimo puslapis

2022 8 vasario
no media
Aprašymas:

Parduodamas perspektyvus projektas - paskolų palyginimo puslapis. Bendradarbiaujam su doaffiliate, gaunami komisiniai už registracijas (minimaliai) ir už lankytojų paimtas paskolas. 95% lankytojų ateina per paieškos sistemas, pagal su paskolomis ir kreditais susijusius raktažodžius.

Puslapyje yra daugiau nei 20 unikalių straipsnių/puslapių, kurie pritraukia lankytojų srautą, todėl srautai yra diversifikuoti, todėl sumažina riziką, kad paieškų sistemų algoritmų atnaujinimai neigiamai paveiks puslapį ir jo pozicijas paieškos rezultatuose.

Pelnas per mėnesį svyruoja ties 800-1200 eurų. Puslapis be įmonės, dirbama su individualiai veikla, bet galima įforminti jį visaip. Pelną padidinti galima bendradarbiaujant ne per tarpininkus, bet tiesiogiai su kreditų bendrovėm, dalis kurių net nedalyvauja partnerystės programose.

Yra perspektyvų ir pakeisti verslo modelį ir tapti oficialiu arba neoficialiu kredito tarpininku. Yra precedentas tam, kur įmonė veikia tokiu pagrindu ir bendradarbiauja tiesiogiai su kreditoriais. Tam reikėtų pakeisti ir patį verslo modelį ir puslapio architektūrą, bet dėl to galima kalbėti su pirkėju.

Kaina: 20 000 eurų, bet galima derėtis proto ribose.

 

Kontaktai
Kategorija:   
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siųsti

Send message to Renatas