• Home
  • » Pilnai automatizuotas internetinis verslas

Pilnai automatizuotas internetinis verslas

2022 28 rugsėjo
no media
Aprašymas:

Jei ieškojote galimybės užsidirbti pasyvių pajamų, tuomet šis pasiūlymas kaip tik jums! Nusipirkę šį verslą galėsite gauti gerą investicinę grąžą iš šio pilnai automatizuoto internetinio verslo.

Parduodamas verslas puikiai tiks tiems, kurie nori turėti verslą, kuris reikalauja minimalaus laiko ir pinigų indėlio ir generuoja gerą grąžą, jei nusprendžiama įdėti daugiau darbo ar lėšų į veiklos plėtrą. Jokios konkrečios patirties turėti nebūtina, bet reikia turėti bazines žinias dirbant su WordPress ir gebėti bendrauti el. paštu.

Tai internetinis, visiškai automatizuotas verslas, leidžiantis dirbti iš namų, jūsų pasirinktomis valandomis. Galite verslą palikti savieigai ir gauti pasyvias pajamas arba galite įdėti papildomo darbo ir padidinti gaunamas pajamas.

Verslo potencialas neribotas, šį verslą galima išplėsti iki kelių tūkstančių eurų pajamų per mėnesį ir daugiau. Pagrindinės išlaidos: hostingas ir domenas.Taip pat išlaidos skelbimų iškėlimui (visa rinkodaros strategija jums bus paaiškinta ir pateikta).

Pirkėjui bus suteikiami mokymai, kad galėtumėte sėkmingai dirbti.

Šios verslo galimybės privalumai:

Geriausia tai, kad galite patys reguliuoti savo darbą: įdėsite daugiau darbo - uždirbsite daugiau, paliksit verslą dirbti automatu - uždirbsite tas pačias pasyvias pajamas. Išskyrus minimalias reklamos išlaidas, jūsų pridėtinių išlaidų beveik nėra. Kiti privalumai:

  • jūs perkate jau veikiantį verslą
  • Jau sudarytos sutartys su pardavėjais
  • Į kainą įskaičiuotas pilnas apmokymas ir perdavimas
  • Mažos investicijos ir didelė grąža
  • Lengvai valdomas ir turi dideles augimo galimybes

Pirkėjas gaus interneto svetainę ir plėtros strategiją, kuri yra leistų padidinti pelną išbandytais būdais, pagerinti rinkodarą ir išplėsti pardavimus tarptautiniu mastu.

Jums taip pat bus suteikti visi įrankiai, žinios, apmokymai ir pagalba pirmais veiklos mėnesiais, kad galėtumėte pradėti dirbti be jokios ankstesnės patirties...

Kaina derinama!

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis naudodami nurodytais kontaktais.

Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]
Siųsti

Send message to Author_1664370775